DJ Konferansjer
na Imprezę

 

Dobry dj na przyjęcia weselne. Dlaczego warto?

Oczepiny na przyjęciu weselnymZapewnienie dobrej oprawy muzycznej na przyjęcie weselne to dość duże wyzwanie dla każdej pary młodej. Muzyka to jeden z tych elementów imprez tanecznych, który ma niesamowity wpływ na to, jak dana impreza zostanie zapamiętana.

Jeśli chodzi o przyjęcia weselne, coraz częściej wybieranym rozwiązaniem jest dj. Dlaczego właściwie dj na przyjęcia weselne to dobre rozwiązanie? Oto główne argumenty, które przemawiają za tym rozwiązaniem:
repertuar dj-a weselnego jest praktycznie nieograniczony. Tym samym możliwe jest dostosowanie oprawy muzycznej do gości w różnym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych; oryginalne wykonanie utworów to gwarancja, że goście nie będą zaskoczeni nietypową interpretacją utworu; ze względu na charakter pracy dj-a weselnego robi on mniej przerw (które są zresztą krótsze) niż zespoły. Zresztą także podczas przerwy dj-a muzyka może dalej grać, więc goście mogą bawić się dalej; koszty współpracy z dj-em weselnym są najczęściej niższe niż koszt wynajęcia zespołu.

Przed dokonaniem ostatecznej decyzji o zatrudnieniu dj-a weselnego, powinniście zapoznać się z jego portfolio - nagraniami z prowadzonych imprez. Warto także uzgodnić wszelkie szczegóły, tzn. typ muzyki, piosenkę na pierwszy taniec, organizację zabaw dla gości.

Jeśli jesteście zainteresowani oprawą muzyczną Waszego przyjęcia weselnego, zachęcam do współpracy. Jako dj działam już kilkanaście lat, dotychczas obsługiwałem przyjęcia weselne o różnym charakterze. Zajmę się nie tylko muzyką, ale także oświetleniem.

Tags: oprawa muzyczna, oświetlenie, wesele, przyjęcie, dj zachodniopomorskie